Report 2

Před 11 dny proběhlo 4. kolo. Hrálo se v sobotu 16.05.2015 od 16:00. Kerhartice se střetli s Dolní Čermnou, a opět potvrdili letošní formu.
Na hřiště nastoupili v sestavě:
Onderka P., Hanus M., Beneš J., Brodský M., Pirkl M., Hrdina O., Janota T., Fišar T., Kopeček R., Kalousek M. a Skalický J.

V první půli zápasu to bylo všelijaké a oba celky skórovali po jedné brance. A tak byl stav o poločase 1:1.

Naštěstí se náš celek oklepal a nasázel do branky Dolní Čermné další tří góly. Protihráči se zmohli jen na optické zlepšení výsledku vstřelením jednoho gólu. A výsledné skóre se ustálilo na krásných 4:2 pro Kerhartice.

O tento krásný výsledek se zasloužili střelci branek, jmenovitě:
Kopeček R., Fišar T., Skalický J. a Beneš J.

A během utkání se do hry díky střídání dostal Pávek O., který vyměnil Brodský M. a Pirkl V. vystřídal Kalousek M.

Před 4 dny se odehrálo 5. kolo. Mužstvo Kerhartic nastoupilo v sobotu 23.05.2015 od 16:00 a sehrálo dechberoucí utkání
s Mistrovicema.

Sestavu měli tentokrát borci seskládanou takto:
Onderka P., Janota T., Hrdina O., Hanus M., Kaplan D., Beneš J., Procházka V., Brodský M., Fišar T., Kopeček R. a Skalický J.

První poločas byl o nervy protihrač se prosadil hned dvakrát, naštěstí to naším hráčům nesebralo vítr z plachet a po první půli odcházeli bohužel ze hřiště s prozatimním výsledkem 2:1.

Do druhé poloviny utkání, ale nastoupili Kerhartice s odhodláním výsledek obrátit a díky zvládnuté hře se prosadili hned dvakrát a otočili výsledek zápasu na těsné vítězství 3:2, který se už do konce nezměnil.

Za tento výsledek si zaslouží obdiv střelci gólů. A to Fišar T., který se prosadil jednou a Hanus M., za vstřelení dvou branek.