Kolo Soupeř Poločas Konec odkaz
1. D.Čermná 2:2 5:3

Mistrovská utkání podzim 2011

Kolo Soupeř Poločas Konec
1. Boříkovice 1:0 2:1 nv.fotbal.cz/domaci-souteze/kao/pardubicky/usti/souteze.asp?soutez=534A2A
2. Rybník 0:3 2:4 nv.fotbal.cz/domaci-souteze/kao/pardubicky/usti/souteze.asp?soutez=534A2A&show=Aktual
3. Rudoltice 0:1 0:0 nv.fotbal.cz/domaci-souteze/kao/pardubicky/usti/souteze.asp?soutez=534A2A&show=Aktual
4. Králíky-Č. Voda 1:0 1:1

p-4:2

5. Helvíkovice 1:0 3:2 nv.fotbal.cz/domaci-souteze/kao/pardubicky/usti/souteze.asp?soutez=534A2A&show=Aktual
6. Klášterec n.O. 1:0 3:1 nv.fotbal.cz/domaci-souteze/kao/pardubicky/usti/souteze.asp?soutez=534A2A&show=Aktual

Kerhartice – Klášterec n.O. 3:1

V prvním poločase měli více ze hry hosté, lépe kombinovali a byli aktivnější. Domácí podržel brankář P. Onderka, když žádnou z šancí nepustil za záda. Ve 44. min. se do vedení dostali domácí, když byla po faulu ve vápně na E. Fischera odpískána penalta. Tu proměnil L. Váně.

Po změně stran dvěma podobnými góly z úhlu zvýšil L. Váně a završil hattrick. Hosté i přes tříbrankový rozdíl hráli výborně a po faulu ve vápně byla odpískána penalta i na druhé straně. Tu se štěstím proměnil klášterecký Jan Bartoš a upravil na konečný stav 3:1 pro Kerhartice.

Kerhartice – Králíky/ Červená Voda C 1:1 (PK 4:2)

Domácí se ujali vedení ve 24. min. brankou Kopečka ml. Hosté ve 2. poločase vyrovnali Koreňem. V závěrečném penaltovém rozstřelu vynikl domácí brankář Onderka, který kryl 2 pokutové kopy. A protože domácí střelci se ani jednou nemýlili, na penalty zvítězili. Fakta – branky: Kopeček ml. – Koreň. Rozhodčí: Saňák. ŽK: 6:3. Diváci: 30.

Kerhartice – Rybník 2:4 (0:3)

Úvod zápasu se domácím vůbec nepovedl. Neuběhla ani první minuta a hosté zásluhou Markla vedli 1:0. Ve 20. min. se do šance dostal Procházka, ale střela se mu vůbec nepovedla a následující protiútok domácí obrana zastavila pouze faulem. Kareš z nařízené penalty zvýšil na 2:0. Ve 30. min. se trefil ještě Maštera a upravil tak poločasové skóre na 0:3. Paradoxem je, že domácí nehráli vůbec špatně, ale góly stříleli jen hosté. V 54. min. se konečně dočkali domácí, když Hrdina snížil na 1:3. V 68. min. Vrána vrátil hostům tříbrankové vedení 4:1. Skóre zápasu pak v 82. min. uzavřel Procházka. Fakta – branky: Hrdina, Procházka – Markl, Kareš, Maštera, Vrána. Rozhodčí: Ropek. ŽK: 3:2. Diváci: 60.

OP III

Rudoltice – Kerhartice 1:0

Utkání bylo vyrovnané. Oba týmy si vypracovaly dvě šance. Domácí byli ale šťastnější. Fakta – branka: Beneš. Rozhodčí: Ropek. ŽK: 3:0. Diváci: 30.