Homepage

20.04.2015 22:06 Proběhla aktualizace

Doplněno info o losu a aktuální tabulka a výsledek posledního utkání v sekci A mužstvo.

11.05.2015 20:43 Pozvání na další zápas a report předchozích utkání

V sobotu 16.05. 16:00 se naši borci utkají v zápase Kerhartice – Dolní Čermná

A zde přidáme info o dvou předešlých zápasech:

v sobotu 2.5.2015 v 16:00 nastoupil tým Kerhárťáků proti Libchavskému Bečku v sestavě:
Onderka P., Hanus M., Martinec D., Beneš J., Procházka V., Brodský M., Janota T., Fišar T., Kaplan D., Kopeček R. a Skalický J.

V poločase už kluci vedli 3:0 a do konce zápasu se stav změnil na 7:1, stalo se tak díky uspěšným střelám do branky hostů a k výsledku přispěli všichni svým výkonem. Uspěšně do branky pak dovedli góly třikrát Hanus M., dvakrát Beneš J. a po jednom přidali Kopeček R. a Skalický J.

V sobotu 09.05.2015 v 16:30 se náš tým vydal na cestu do Lichkova ve vítězné sestavě jako v předchozím zápase:

Tentokrát do zápasu nastoupili pomaleji a v poločase měli náskok oproti soupeři 2:0, ale v druhé časti zápasu se jim opět výrazně dařilo a přidali Lichovskému týmu do branky další 4 góly. A výsledné skóre se ustálilo na 6:0 pro naše borce.
V gólových situacích se prosadil dvakrát Brodský M. a po jednom přidali Hanus M., Kopeček R., Skalický J. a Kaplan D.

V tomto zápase se udělila bohužel i žlutá karta, kterou obdržel Procházka V.
A došlo i na na střídání na lavičku si šel sednout Kopeček R. a vystřídal ho Hrdina O., Hanuse M. nahradil Pirkl M. a do třetice Dočkal R. vystřídal Procházku V.

A závěrem bych chtěl popřát našim borcům ať se jim daří i v budoucích zápasech.

27.05.2015 21:05 Pozvánka na další zápas a zpětné reporty

Pozvánka na další zápas a zpětné reporty z utkání.

6. kolo proběhne v neděli 31.05.2015 od 17:00, Libchavy B se střetnou s Kerharticema.

A zde začínají záznamy ze zápasů.

Před 11 dny proběhlo 4. kolo. Hrálo se v sobotu 16.05.2015 od 16:00. Kerhartice se střetli s Dolní Čermnou, a opět potvrdili letošní formu.
Na hřiště nastoupili v sestavě:
Onderka P., Hanus M., Beneš J., Brodský M., Pirkl M., Hrdina O., Janota T., Fišar T., Kopeček R., Kalousek M. a Skalický J.

V první půli zápasu to bylo všelijaké a oba celky skórovali po jedné brance. A tak byl stav o poločase 1:1.

Naštěstí se náš celek oklepal a nasázel do branky Dolní Čermné další tří góly. Protihráči se zmohli jen na optické zlepšení výsledku vstřelením jednoho gólu. A výsledné skóre se ustálilo na krásných 4:2 pro Kerhartice.

O tento krásný výsledek se zasloužili střelci branek, jmenovitě:
Kopeček R., Fišar T., Skalický J. a Beneš J.

A během utkání se do hry díky střídání dostal Pávek O., který vyměnil Brodský M. a Pirkl V. vystřídal Kalousek M.

Před 4 dny se odehrálo 5. kolo. Mužstvo Kerhartic nastoupilo v sobotu 23.05.2015 od 16:00 a sehrálo dechberoucí utkání s Mistrovicema.

Sestavu měli tentokrát borci seskládanou takto:
Onderka P., Janota T., Hrdina O., Hanus M., Kaplan D., Beneš J., Procházka V., Brodský M., Fišar T., Kopeček R. a Skalický J.

První poločas byl o nervy protihrač se prosadil hned dvakrát, naštěstí to naším hráčům nesebralo vítr z plachet a po první půli odcházeli bohužel ze hřiště s prozatimním výsledkem 2:1.

Do druhé poloviny utkání, ale nastoupili Kerhartice s odhodláním výsledek obrátit a díky zvládnuté hře se prosadili hned dvakrát a otočili výsledek zápasu na těsné vítězství 3:2, který se už do konce nezměnil.

Za tento výsledek si zaslouží obdiv střelci gólů. A to Fišar T., který se prosadil jednou a Hanus M., za vstřelení dvou branek.