I. kvíz

Losování vítěze proběhne tento pátek v putyce.

Přišlo nám 8 odpovědí z nich pět správných:-)…druhý kvíz bude vyvěšen i u Kvákoše.

Platnost tohoto kvízu je do 18.11.2012

  1. Patřil k výrazným oporám našeho klubu. Fotbalová přezdívka „Špalek“. Po ukončení aktivní kariéry se věnoval i mládeži. Byl vynikající stratég a elévy učil nejenom fotbalu, ale i taktice. Kupříkladu, jak správně upadnout po ataku soupeře. Nosil velmi zvláštní příjmení i netradiční křestní jméno. Oboje po něm zdědil jeho syn, taktéž fotbalově velmi nadaný. V současnosti už syn svůj talent nevyužívá. Kromě syna měl i dvě dcery, obě hrály za Kerhartice volejbal, kterému se dnes věnují rekreačně. Jeho synovec ještě do minulé sezóny patřil k oporám „B“ týmu. Hledaný fotbalista bohužel zemřel mladý. (v produktivním věku) Zajímá nás křestní jméno i příjmení.

Správná odpověď: Theodor Collino, dcery Eva P. a Michaela C., synovec Pavel Martinec(Jeff)

  1. Reprezentuje náš klub za žáčky. K fotbalu ho přivedla jeho maminka, která je jeho nejvěrnější fanynkou a doprovází ho na všechny jeho zápasy. Má v týmu „A“ příjmenovce. Nejsou však příbuzní, jde jenom o shodu jmen. Teď se pyšní velmi moderním účesem. Zajímá nás jeho křestní jméno.

Správná odpověď: Vilém Fischer, maminka Klárka Š.

  1. Ještě v loňské sezóně patřil k oporám týmu „B“. Je z fotbalové rodiny. Otec hledaného fotbalisty je věrným fanouškem našeho FK a nechybí posledních pár desítek let na žádném domácím zápase. Další fotbalista v rodině je jeho bratr, ten také aktivně hrál. Dnes už bratr chodí fandit, je i  konstruktivním kritikem a  rádcem. Synovec našeho muže s otazníkem začínal v našem klubu, teď ho uvidíte běhat na trávníku v Ústí. Další nápovědou je počet dětí. Hledaný má dva syny: starší syn k fotbalu pouze přičichl, teď s napětím čekáme, jaké fotbalové geny nese mladší synek. Ten už velmi brzy totiž dosáhne věku, kdy by mohl s fotbalem začít.  Zajímá nás křestní jméno i příjmení.

Správná odpověď: Ondřej Štantejský, otec Otto Štantejský st., bratr Oťák, synovec Robin Š., synové Ondra a Štěpánek

  1. Potatil se, protože začínal v bráně jako jeho táta. Byl i stejně emotivní. Nyní zastává opačný post, góly dává. Je držitelem velmi netradičního klubového rekordu. Kromě tatínka hrál v našem klubu i jeho děda, který byl oceněn při výročí klubu čestnou plaketou. Fotbal za nás hráli i jeho dva bratranci a strýc. Zajímá nás křestní jméno i příjmení.

Správná odpověď: Luky Vaňas, otec Martin Váně, děda Václav Váně, bratranci Jakub Štantejský (Halina), Tomáš Váně, strýc Tomáš Váně (Pacholek)

  1. Začínal v podstatně menší brance než je ta fotbalová nicméně přechod z kleku do stoje mu žádné problémy nedělá. Škraloupem na jeho slibné kariéře jsou častá zranění. Je to známý pohodář s láskou ke psům. Má sportovně nadanou sestru, která ve svém sportu paří k absolutní špičce v republice. Zajímá nás jméno i příjmení.

Správná odpověď: Pája Onderka sestra Sandra