II. kvíz

Druhý díl kvízu zodpovědělo 6 respondentů a všichni odpověděli správně (zřejmě to bylo příliš snadné:-) tak se do dalšího dílu poučíme a ztížíme otázky.

Platnost tohoto kvízu je do 2.12.2012

 1. Když běhal po hřišti volali na něj spoluhráči „Miško“. Má dvě dcery a tak jeho fotbalové umění podědili tři vnuci. Všichni vnoučci hráli za náš klub. Jeden je z Hylvát a v klubu pouze ohřál pouze jako dítko. Druzí dva vnuci jsou bratři. Starší z nich hrál v obraně a patřil k pořádným brouskům. Skončil v dorostu a fotbal pověsil na hřebík. Ten mladší hraje stále a je to jeden z našich nejtechničtějších hráčů vůbec. Zajímá nás křestní jméno i příjmení.
  Petr Štefan, dcery Petra a Helena, vnuci Milan Pecháček,Honza Hýbl a Erik Fischer
 2. Reprezentovala náš klub za žáčky. Ačkoliv je dívka, s kluky si ve tvrdosti nikdy nezadala. I její střih spíše připomínal kluka. Patří k nejpočetnější fotbalové rodině v Kerharticích. Hrál její děda, hraje otec, tři strýcové (dva už jen rekreačně), bratr, bratranec. Naše hledaná patří k věrným fanynkám klubu. Zajímá nás její křestní jméno a příjmení.
  Pavla Pirklová
 3. Několik sezón patřil k oporám „B“ týmu. Charakterizuje ho zvláštní bezelstnost a zejména nejtěsnější osobka jaká je v těchto fotbalových vodách vůbec možná. Podzim s námi už nezahájil, jelikož své síly napřel k individuálnímu sportu s podstatně menším míčkem. Občas ho vídáme na domácích zápasech. Fandí nám za plotem.  Zajímá nás křestní jméno i příjmení.
  Pavel Richter
 4. Patří k nepostradatelným členům našeho FK. Ujal se nevděčné role řidiče a vozí nás na zápasy. Především věnuje svůj čas do budoucnosti FK. V klubu hrál i jeho otec. Oba dva charakterizuje bujná kštice. Náš hledaný hraje povětšinou beka. Zajímá nás přezdívka, která shodou okolností patří listnatému stromu.
  Bříza alias Lukáš Březina
 5. Bydlí v Kerharticích a patří k zakladatelům našeho FK. Bez jeho aktivity by náš fotbal nikdy nevznikl. Od 1947 se v klubu angažoval a při všech výročích klubu patří k nejčestnějším hostům. Odehrál vůbec první přátelský zápas 15. června 1946 s Ústím. Naši zakladatelé vyhráli 5:3 a v následujícím roce přihlásili soutěž.  Má tři dcery, ale fotbalová um v rodině zůstal, dva vnuci za klub hráli. Zajímá nás jméno i příjmení i přezdívka.
  Jan Fišer – Hanes