III. kvíz

třetí díl kvízu zodpověděli pouze 3 respondenti a všichni odpověděli správně. Vítězem tohoto kola se stal Pavel Martinec.

Platnost tohoto kvízu je do 23.12.2012

  1. Náš první hledaný byl vždy velmi dobře fyzicky vybaven. I dnes by spoustě aktivně hrajícím šutérům utekl. Na jeho postavě je znát, že sport a cvičení mu není cizí. Taktika a vytrvalost ho ctili, s technikou a míčem chvílemi bojoval. Vyfasoval přezdívku Palyza. Pro mladší ročníky připomínáme, že hrázný Palyza byl seriálovou postavou v českém seriálu „Velké Sedlo“. Herecky ho ztvárnil Pavel Nový. Našeho hledaného můžeme velmi často vidět za madlem, jako fanouška u domácích zápasů. Zajímá nás křestní jméno i příjmení.

Pavel Fajt

  1. Druhý hledaný patří k výrazným osobnostem novodobé historie klubu. Vždy hrával na hrotu a zlí jazykové o něm tvrdili, že by pro míč neudělal krok navíc. Jeho místo bylo na hranici ofsajdu a i když to mnohokrát nevyšlo, stačila mu jedna šance za zápas, kterou nekompromisně proměnil. Nepatřil k agresivně hrajícím útočníkům, spíše k rychlým a technickým. Ať je to jak chce, vždy stál, kde měl a důkazem toho je počet gólů, které kdy za klub vsítil. Přes dlouhodobý tlak vedení zatím nehodlá vyběhnout na hřiště za Béčko a ani k tréninkům jiných jsme jej ještě nepřesvědčili. Co není teď, může být později. Má dva syny a dceru. Jeho nejstarší syn fotbal válí v Ústí a do vínku mu byla nadělena opravdu velká porce kumštu. Zajímá nás křestní jméno i příjmení.

Míra Kukla

  1. Mohli bychom říci, že jde o „naplaveninu“ v klubu, ale počet sezón, které po odchodu z České Třebové odehrál za Kerhartice hovoří jasně, že patří k držákům klubu. Svoji oddanost prokázal trénováním dorostenců, kteří pod jeho taktovkou dosáhli vynikajících úspěchů. Je velmi soutěživý typ s typickým smíchem a vy, kteří chodíte na fotbal, byste ho mohli poznat podle toho, že vždy obíhá míč. Zajímá nás křestní jméno i příjmení.

Roman Dočkal

  1. Do našeho klubu vstoupil už jako dospělý a zapojil se do trénování našich nejmladších. Fotbal ve všech podobách patřil k jeho životní vášni. Měl největší sparťanské srdce široko daleko. Bohužel, už dotlouklo. Jeho nejfrekventovanější slovo bylo „ty vole“. Byl dědečkem jedné vnučky a dvou vnuků, oba hráli za náš klub. Ten starší stále patří k oporám Áčka. Druhou vnučku, která se narodila letos už nepoznal. Zajímá nás křestní jméno i příjmení.

Karel Brodský, vnučky Natálka, Nelinka, vnuci Márfy a Dominik B.

  1. Fotbal už dávno pověsil na hřebík, ačkoliv je ročník 1979. Při své aktivní kariéře byl brankářem. Nyní ho na fotbale můžeme vidět pouze na zápasech žáčků, protože chodí fandit svému vyženěnému synovi. Více než fotbalem se baví řemeslem, kterého i živí. Řemeslo má hodně společného s teplem a mytím. Stále žije v Kerharticích. Zajímá nás křestní jméno i příjmení.

Ríša Sokol….vyženěný syn Adam