Po měsíci cestování konečně zápas doma

KERHARTICE 6 : 1 ŽICHLÍNEK B (3 : 1)

10. KOLO OKRESNÍHO PŘEBORU III. TŘÍDY 2021/2022

GÓLY: 16. KOPEČEK (KALOUSEK), 24. KALOUSEK (NOVÁK), 37. FISCHER (penalta), 51. KAPLAN (POLÁČEK), 72. FISCHER (BRODSKÝ), 86. POLÁČEK (penalta) – 12. VONDRÁČEK (penalta)

SESTAVA: POLÁČEK – STANĚK, JANOTA (C), FALTYS, NOVÁK (38. JINDRA, 85. TŘEŠŇÁK) – KOPEČEK (85. HAMOUZ), ŠTUSÁK, BRODSKÝ, KAPLAN, KALOUSEK – KUKLA (14. FISCHER)

Po neuvěřitelně dlouhé sérii čtyř zápasů venku, ze které naše mužstvo vyválčilo všech 12 možných bodů a udrželo venkovní neporazitelnost, jsme hostili Žichlínek B. Během týdne před utkáním se krystalizovala sestava velmi složitě. K dlouhodobým marodům se přidalo hned několik dalších a až do poslední chvíle nebylo jasné, zda budou moci nastoupit. Hned několik hráčů nakonec nastoupilo i přes nedoléčené zranění a dva z nich museli nuceně střídat v průběhu sobotního duelu.

I přes tyto problémy dokráčely Kerhartice k jasné výhře. Raritou jsou hned tři odpískané penalty v zápase. Dvě ve prospěch domácího mužstva a jedna pro hosty. Všichni tři střelci si s nabídnutou šancí poradili. Skóre otevřel hostující Vondráček z penalty nařízené za nastřelenou ruku ve vápně – 0:1. Naštěstí hned po čtyřech minutách dokázal odpovědět Kopeček svým prvním gólem v sezóně – 1:1. Skóre otočil ve 24. minutě Kalousek, který před týdnem zaznamenal teprve první branku v dresu Kerhartic – 2:1. Pojistku před poločasem přidal z penalty Fischer – 3:1.

V poločase druhém skóroval nejprve Kaplan – 4:1. Skóre pak navýšil Fischer – 5:1. A poslední gól zápasu vstřelil z další penalty brankář Poláček – 6:1.

Naše mužstvo dál drží v tabulce druhou pozici za suverénní Chocní. Do konce podzimu zbývá sehrát ještě dva zápasy. Nejprve důležitý zápas na horké půdě v Helvíkovicích (16.10.2021 ve 14:30), které mají pouze o bod v tabulce méně. V derniéře podzimu přijede do Kerhartic Žamberk B (23.10.2021 ve 14:30).